facebook Google+
  • Adres

    ul. Borecka 4B
    03-034 Warszawa jak dojechać?

    NIP: 524-251-93-98 Regon: 015871772

    Godziny otwarcia

    Poniedziałek – Piątek 8.00 – 16.00

    E-mail

    hts@hts.com.pl

    TEL./FAX

    • TEL. +48 22 747 05 44
    • +48 22 747 05 45
    • +48 22 811 07 60
    • FAX +48 22 811 23 08
    • +48 884 76 67

    Konto

    Bank Pekao S.A.
    Nr konta: 32 1240 5309 1111 0000 5045 2178

  • dział handlowy

    Sławomir Okoń

    Dyrektor handlowy

    tel. kom: +48 602 273 568

    tel: +48 22 884 76 69

    e-mail: slawomir.okon@hts.com.pl

    Artur Owczarczyk

    Z-ca Dyrektora handlowego

    tel. kom: +48 606 316 184

    telefon: +48 22 884 76 68

    e-mail: artur.owczarczyk@hts.com.pl

    Marcin Śmieciński

    Specjalista ds. techniczno-handlowych

    tel. kom: +48 881 949 594

    telefon: +48 22 884 76 64

    e-mail: marcin.smiecinski@hts.com.pl

    Hubert Leszczyński

    Specjalista ds. techniczno-handlowych

    tel.kom: +48 668 844 897

    telefon: +48 22 884 76 66

    e-mail: hubert.leszczynski@hts.com.pl

    Dariusz Kujaga

    Specjalista ds. techniczno-handlowych

    tel.kom: +48 696 448 326

    telefon: +48 22 884 76 63

    e-mail: dariusz.kujaga@hts.com.pl

    Aleksander Sitkiewicz

    Specjalista ds. techniczno-handlowych

    tel. kom. +48 734 134 297

    telefon: +48 22 884 76 74

    e-mail: aleksander.sitkiewicz@hts.com.pl

    Mariusz Woźniak

    Specjalista ds. techniczno-handlowych

    tel. kom. +48 539 906 213

    telefon: +48 22 884 76 65

    e-mail: mariusz.wozniak@hts.com.pl

    Damian Matusiak

    Specjalista ds. techniczno-handlowych

    tel. kom. +48 692 707 633

    telefon: +48 22 884 76 73

    e-mail: damian.matusiak@hts.com.pl

  • magazyn

    Marek Kempisty

    Kierownik magazynu

    tel. kom: +48 604 432 461

    e-mail: marek.kempisty@hts.com.pl

    Dariusz Koźlarzewski

    Specjalista ds. zaopatrzenia

    tel. kom: +48 664 160 971

    telefon: +48 22 884 76 70

    e-mail: dariusz.kozlarzewski@hts.com.pl

  • marketing

    Alicja Siroic

    Specjalista ds. marketingu

    telefon: +48 22 884 76 77

    e-mail: alicja.siroic@hts.com.pl