facebook Google+

Hurtownia wentylacyjna i klimatyzacyjna

O nas

Jesteśmy wiodącą na Mazowszu hurtownią materiałów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, największą po prawobrzeżnej stronie Warszawy, która od prawie 15 lat odpowiada na potrzeby branży HVAC. Od początku istnienia stawiamy na jakość produktów, usług i profesjonalną obsługę. HTS to marka tworzona przez ludzi dla ludzi.

Firma HTS Sp. z o.o. została założona w roku 2004 jako odpowiedź na narastające potrzeby klientów branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej w dziedzinie hurtowej obsługi inwestycji. Od początku zyskała uznanie wśród odbiorców dzięki fachowej i szybkiej obsłudze przez profesjonalny personel. W hurtowni HTS kupią Państwo wszelkie elementy niezbędne do budowy systemu wentylacji czy klimatyzacji: centrale wentylacyjne, nagrzewnice, rekuperatory, klimatyzatory, kanały, kształtki, złączki, izolacje, automatykę i pełen osprzęt wentylacyjny.

Jesteśmy przedstawicielami i w stałej ofercie posiadamy produkty takich firm jak: DEC International, Armacell, Aspen, Belimo, Bio-Earth, Bosch, Chigo, Climaver, Darco, Daikin, Den Braven, Fischer, Flakt Bovent, Frapol, Gree, Gripple, Haier, Halton, Harmann, Helios, Hisense, Interchemall, Irmark, K-Flex, Koelner, Konwektor, Lennox, Lindab, LG, Loximide, Makita, Marcopol, Mercor, Metalplast, Mitsubishi Electric, Neo Tools, Nibco, Paroc, Östberg, RDJ-Klima, Rockwool, Rollfix, Rosenberg, Salda, Smay, Sonniger, Soudal, Supertape, Swegon, Systemair, Thale (dawniej Niczuk), Topex, Trox, Uniwersal, Vallox, VBW, Vents Group, Venture Industries, VTS, Walraven, Würth.
Z końcem 2016 roku spółka została przekształcona i działa pod firmą HTS POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.

Poznaj nasze zalety:

szeroka oferta

Nasza oferta jest niezwykle kompleksowa. Dostarczamy nie tylko elementy do systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, ale również narzędzia i odzież ochronną.

duża dostępność

Posiadamy duże stany magazynowe w szerokim zakresie asortymentu, które pozwalają na odbiór lub dostawę towaru bezpośrednio “z półki”.

szybka realizacja

Dzięki ścisłej współpracy z dostawcami, jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej nietypowe zamówienia nawet do 24 godzin.

kadra

Nasz zespół to ludzie od lat pracujący w branży. Dzieląc się swoim doświadczeniem, dokładają wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania.

firma rodzinna

Jesteśmy firmą rodzinną. Firmujemy ją swoim nazwiskiem, więc robimy wszystko, aby zagwarantować wysoki poziom usług i zbudować trwałe zaufanie.

mobilność

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju. Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu nasze produkty w dowolny zakątek Polski.