Dołącz do nas

Sprawdź kogo szukamy.

Praca w HTS?

Jesteśmy HTS Polska, jedną z największych hurtowni wentylacyjnych w Warszawie z siedzibą na Białołęce. Od 20 lat odpowiadamy na potrzeby branży HVAC. Nasze doświadczenie, wiedza i wykwalifikowana kadra są kluczem do najważniejszej dla nas – idealnej obsługi klienta. Zależy nam na wyjątkowej, partnerskiej współpracy, dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem.
Kluczem w osiąganiu celów jest przyjazna atmosfera i środowisko, w którym możemy się stale rozwijać. Dzielimy się wiedzą, doświadczeniem, pomysłami, dbamy o spójność między życiem prywatnym i zawodowym.

Aktualne oferty pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko doradcy handlowo-technicznego w branży HVAC.

Szukamy osoby o wysokiej kulturze osobistej, pozytywnie nastawionej i otwartej na kontakt z klientem. Zależy nam na osobie komunikatywnej, bardzo dobrze zorganizowanej o szerokiej wiedzy produktowej.

Na co dzień będziesz zajmować się:

  • wsparciem merytorycznym i doradztwem technicznym w obszarze rozwiązań wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
  • współpracą z producentami i dostawcami systemów wentylacyjnych,
  • współpracą z klientem biznesowym – firmami instalacyjnymi i budowlanymi,
  • podtrzymywaniem współpracy i obsługą posprzedażową,
  • aktywnym pozyskiwaniem klientów i budowaniem sieci sprzedaży,
  • wizytami i spotkaniami handlowymi.

Aby z sukcesem realizować powyższe zadania, będziesz potrzebował/a:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży HVAC),
  • wykształcenia technicznego,
  • umiejętności interpersonalnych, sprzedażowych i negocjacyjnych,
  • umiejętności organizacyjnych,
  • znajomości programu WAPRO-MAG (dodatkowy atut),
  • prawa jazdy kat. B,
  • praktycznej znajomości pakietu MsOffice.

Jeśli jesteś zainteresowany/a, wyślij swoją aplikację na adres: kamila.olszewska@hts.com.pl.

Pamiętaj o dołączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HTS POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie, moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych złożonych w procesie rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu”.

Poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. ofertowania w branży HVAC.

Szukamy osoby o wysokiej kulturze osobistej, komunikatywnej o wysokich umiejętnościach interpersonalnych. Zależy nam na osobie dokładnej i bardzo dobrze zorganizowanej o szerokiej wiedzy produktowej.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • opracowywanie ofert inwestycyjnych w oparciu o dokumentację projektową lub zapytania Klientów,
  • analiza dokumentacji projektowej i optymalizacja przyjętych rozwiązań,
  • kontakt z Klientem celem zdefiniowania potrzeb oraz doradztwa w zakresie wyboru produktów/producentów,
  • wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców,
  • weryfikowanie ofert dostawców, komunikacja w zakresie doprecyzowania możliwości technicznych,
  • współpraca z działem handlowym.

  • bardzo dobrej znajomości asortymentu branży wentylacji i klimatyzacji,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętności czytania dokumentacji projektowej,
  • dobrej organizacji pracy,
  • znajomości pakietu MS Office oraz AutoCAD,
  • mile widziana znajomość programu WAPRO-MAG,
  • rzetelność, samodzielność i inicjatywa w działaniu.

Co oferujemy?

umowa o pracę

spotkania integracyjne

szkolenia i kursy

przyjazna atmosfera

stabilne zatrudnienie

benefity
(bony, vouchery, ubezpieczenie)

work life balance

narzędzia do pracy

Wyślij swoje CV

e-mail: kamila.olszewska@hts.com.pl