Alfaseal- zabezpieczenia przeciwpożarowe

Alfaseal jest producentem systemów biernej ochrony przeciwpożarowej. Celem działalności ALFASEAL GROUP jest wprowadzanie rozwiązań, które poprawiają bezpieczeństwo i komfort każdego z nas. Na każdym kroku wspierają w przygotowywaniu standardowych oraz nietypowych zabezpieczeń ppoż.

WENTYLACJA PRZECIWPOŻAROWA

Przeciwpożarowe kratki wentylacyjne wykonane są z materiału ekspandującego pod wpływem temperatury powyżej 140 °C. Pęczniejące wkłady podczas pożaru zamykają otwór wentylacyjny, nie dopuszczając do rozprzestrzeniania się ognia i dymu.

SYSTEMY OGNIOCHRONNE

Produkty firmy Alfaseal to skuteczne zabezpieczenia ogniochronne. W sklepie PPOŻ znajdziesz elementy systemów ogniochronnych: osłony, kratki wentylacyjne, przewody i inne elementy chroniące przed ogniem. Systemy ogniochronne Alfaseal to produkty o wysokiej skuteczności z aprobatą techniczną.

MATERIAŁY OGNIOCHRONNE

Firma specjalizuje się również w produktach chroniących przewody i kanały wentylacyjne. W tym celu stosuje się najczęściej uszczelniające ognioodporne farby, elastyczne maty, taśmy klejące czy płyty wermikulitowe. Szczeliny natomiast mogą zostać zabezpieczone poprzez użycie pianek i sznurów dylatacyjnych.

Produkty Alfaseal

Uszczelniająca masa ognioochronna ALFASEAL FR MASTIC
Kołnierz ogniochronny
INTU FR COLLAR
Kratka przeciwpożarowa
ALFA FR GRILLE

Uzyskaj wycenę

Marek Sprycha

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 668 456 964
telefon: +48 22 884 76 73
e-mail: marek.sprycha@hts.com.pl

Marcin Śmieciński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48  881 949 594
telefon: +48 22 884 76 64
e-mail: marcin.smiecinski@hts.com.pl

Mateusz Radzimiński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 696 448 326
telefon: +48 22 884 76 68
e-mail: mateusz.radziminski@hts.com.pl