Logo Aspen Pumps
Pompki do skroplin Aspen Pumps

Pompki do skroplin Aspen Pumps

Wydajne, ciche i nowoczesne rozwiązania Aspen Pumps dla branży HVAC/R.

Aspen Pumps to marka stworzona przez inżynierów dla inżynierów i instalatorów. Produkty mają wspomagać pracę firm instalacyjnych, wpływać na wydajność i skuteczność instalowanych systemów i urządzeń. Pompki do skroplin Aspen Pumps są popularne na całym świecie.

Oferta Aspen Pumps to pompki MINI, SILENT+, pompy zbiornikowe, perystaltyczne, do kotłów kondensacyjnych oraz pompy dedykowane supermarketowym urządzeniom chłodniczym.

SILENT+ MINI

Pompki do skroplin Silent+ Mini charakteryzuje cicha praca i wysoka wydajność. Urządzenia Silent+ montowane razem z urządzeniami klimatyzacyjnymi świetnie odnajdują zastosowanie w hotelach i biurach, czyli miejscach, w których użytkownikom zależy na spokoju i komforcie.

Aspen pumps silent-plus-lime-3c
Mini Blanc Aspen Pumps

POMPKI MINI

Miniaturowe rozmiary, maksymalne możliwości. Produkcja pompek serii MINI wzniosła firmę Aspen do światowej czołówki producentów miniaturowych pompek do skroplin.

Pompki do skroplin Aspen Pumps Mini są sterowane automatycznie za pomocą mechanizmu czujników pływakowych, wykrywającego obecność wody na tacy ociekowej i samoczynnie uruchamiającego pompę.

POMPY ZBIORNIKOWE

Pompy zbiornikowe ASPEN to urządzenia przyjazne w instalacji i serwisowaniu, o łatwym do oczyszczania zbiorniku, natychmiastowej gotowości do pracy po podłączeniu, prostych w obsłudze zaworach jednokierunkowych (twist & click) i wbudowanej poziomicy. To urządzenia lubiane przez instalatorów i bezkonkurencyjne pod względem wydajności, którą mają w standardzie.

Hi-Lift 1 i 2 L
Standard pompka do skroplin

POMPY PERYSTALTYCZNE

Pompy perystaltyczne Aspen stwarzają nieosiągalne dla innych technologii możliwości instalacji daleko od obsługiwanych urządzeń. Nie tracą na skuteczności, pracując nawet w odległości 3 metrów od klimatyzatora. Doskonale sprawdzają się więc w miejscach, w których istotna jest możliwość ich ukrycia (np. w hotelach, szpitalach). Dodatkową zaletą tego rodzaju pomp jest ich zdatność do tłoczenia brudnej i zatłuszczonej wody, a także nieszkodliwość wyschnięcia jej obiegu.

Pompki do skroplin w hurtowni HTS Polska
Darmowa dostawa hurtownia wentylacyjna

Pompki do skroplin

Mini Orange Aspen Pumps FP2212
Pompka do skroplin Mini Orange FP2212
Aspen Pumps FP2406/2 Mini Aqua Pompka do skroplin
Pompka do skroplin Mini Aqua FP2406/2
Aspen Pumps Max Hi-Flow pompka do skroplin FP3349
Pompa zbiorbnikowa Max Hi-Flow FP3349

Uzyskaj wycenę

Marcin Śmieciński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 881 949 594
telefon: +48 22 884 76 64
e-mail: marcin.smiecinski@hts.com.pl

Aleksander Sitkiewicz

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48  734 134 297
telefon: +48 22 884 76 74
e-mail: aleksander.sitkiewicz@hts.com.pl

Mateusz Radzimiński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 696 448 326
telefon: +48 22 884 76 68
e-mail: mateusz.radziminski@hts.com.pl