logo siłowniki
Belimo

Belimo, lider w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej i wentylacji pożarowej.

Innowacje w zakresie efektywności energetycznej i bezpieczeństwa.

Belimo to światowy lider w dziedzinie opracowywania, produkcji i sprzedaży urządzeń do energooszczędnego sterowania instalacjami grzewczymi, wentylacyjnymi i klimatyzacyjnymi. Asortyment jest projektowany z myślą o budynkach komercyjnych, rządowych, biurowych, lotniskach, hotelach i szpitalach.

SIŁOWNIKI

Siłowniki do przepustnic charakteryzują się niezawodnością i małym poborem prądu. Dzięki szerokiemu zakresowi momentu obrotowego (od 2 Nm do 40 Nm) są one optymalnie dostosowane do przepustnic o różnych powierzchniach. Siłowniki są odpowiednie do klap wentylacyjnych, urządzeń końcowych VAV, klimakonwektorów wentylatorowych i wielu innych zastosowań w instalacjach HVAC.

Producent oferuje siłowniki bez funkcji bezpieczeństwa, z funkcją bezpieczeństwa, do zastosowań w trudnych warunkach środowiskowych, siłowniki o krótkich czasach ruchu, liniowe, do klap przeciwpożarowych, klap wentylacji pożarowej, do pomieszczeń i zaworów.

Belimo LM24A
Zawór Belimo Energy Valve

ZAWORY ENERGY VALVE™

Energy Valve™ to zawór regulacyjny z przepływem niezależnym od ciśnienia, który dodatkowo monitoruje pracę wymiennika ciepła i zużycie energii. Na życzenie zawór może też kontrolować różnicę temperatur i komunikować się z chmurą w ramach Internetu rzeczy (IoT).

W ofercie Belimo znajdują się także klapy motylkowe, siłowniki do zaworów, zawory strefowe, zawory z kryzą regulacyjną, zawory kulowe, grzybkowe oraz zawory do wody pitnej.

CZUJNIKI I LICZNIKI

Belimo oferuje szeroki asortyment czujników kanałowych, zewnętrznych, czujników do rurociągów, regulatorów pomieszczeniowych oraz liczników energii termicznej (TEM).

Czujniki do instalacji HVAC oraz liczniki ciepła (TEM) charakteryzują się najwyższą niezawodnością, są łatwe w montażu, a także mogą być łatwo integrowane z najczęściej stosowanymi systemami automatyki budynku.

Kanałowy czujnik temperatury Belimo
Od ręki w HTS Polska
Darmowa dostawa
Cennik Belimo

Siłowniki Belimo

Belimo LR230A

Belimo LR230A

Belimo BFL230-T

Belimo BFL230-T

Belimo LF230

Belimo LF230

Uzyskaj wycenę

Mateusz Radzimiński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 696 448 326
telefon: +48 22 884 76 68
e-mail: mateusz.radziminski@hts.com.pl

Hubert Leszczyński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48  668 844 897
telefon: +48 22 884 76 66
e-mail: hubert.leszczynski@hts.com.pl

Marcin Śmieciński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 881 949 594
telefon: +48 22 884 76 64
e-mail: marcin.smiecinski@hts.com.pl