CLIMAVER – nowoczesne rozwiązania do wentylacji i klimatyzacji

Płyty Climaver, przeznaczone są do wykonywania samonośnych, izolowanych termicznie i akustycznie przewodów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, w oparciu o wykorzystanie sztywnych płyt z włókna szklanego.

IZOLACJE HVAC/R

Produkty oraz kompleksowe rozwiązania izolacyjne K-FLEX znajdują zastosowanie w wielu sektorach: od budownictwa do transportu, od przemysłu petrochemicznego do odnawialnych źródeł energii. K-FLEX to lider na światowym rynku dzięki jakości i innowacyjnej technologii swoich produktów, które z punktu widzenia zmniejszenia zużycia energii oraz emisji gazów cieplarnianych odgrywają niezwykle istotną rolę.

Dostępne są różne materiały izolacyjne do przewodów wentylacyjnych, klimatyzacji i chłodnictwa.
Asortyment produktów dla sektora cywilnego już teraz spełnia bardziej restrykcyjne europejskie testy odporności ogniowej elementów budowlanych.

Samoprzylepna mata izolacyjna z płaszczem aluminiowym, przeznaczona na instalacje wentylacyjne, chłodnictwo i klimatyzację. Produkowany do izolowania termicznego kanałów wentylacyjnych i zabezpieczania klimatyzacji kanałowej przed kondensacją wilgoci. Spełnia wszystkie wymagania stawiane termicznej izolacji ochronnej na tych instalacjach.

Produkty K-FLEX

K-FLEX SPLIT TWIN
K-FLEX ST DUCT
K-FLEX PE

Zamów produkty

Marcin Śmieciński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 881 949 594
telefon: +48 22 884 76 64
e-mail: marcin.smiecinski@hts.com.pl

Marek Sprycha

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48  668 456 964
telefon: +48 22 884 76 73
e-mail: marek.sprycha@hts.com.pl

Mateusz Radzimiński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 696 448 326
telefon: +48 22 884 76 68
e-mail: mateusz.radziminski@hts.com.pl