Dimplex- pompy ciepła, rekuperacja, kurtyny powietrzne, kominki

Dimplex jest liderem we wdrażaniu innowacyjnych technologii w technice grzewczej, a także zajmuje uznane miejsce w branży wentylacyjnej oraz AGD. Filozofią działalności grupy jest budowanie silnych i energicznych firm, które działają zgodnie z najwyższymi standardami wydajności, jakości i etyki z naciskiem kładzionym na spełnianie potrzeb klienta.

KURTYNY POWIETRZNE

Dimplex w swojej ofercie posiada różnego rodzaju kurtyny powietrzne o większej i mniejszej mocy. Większość z nich wyposażone są w sterowanie za pomocą pilota zdalnego sterowania z cyfrowym wyświetlaczem. Dostępne są również modele przeznaczone do większych pomieszczeń tj. galerie handlowe czy obiekty przemysłowe.

GRZEJNIKI ELEKTRYCZNE

Popularne konwektory ścienne. Praktyczne rozwiązanie do wspomagania ogrzewania w okresach przejściowych oraz pełnego ogrzewania małych i średnich pomieszczeń. Doskonałe w zastosowaniach domowych i komercyjnych. Grzejniki zostały dodatkowo wyposażone w Funkcja „Eco-Start” decydująca o czasie załączenia w celu osiągnięcia wymaganej temperatury w przedziale czasowym.

POMPY CIEPŁA

Pompy ciepła Dimplex wykorzystują nieograniczone zasoby energii cieplnej środowiska naturalnego, wykazując się przy tym nieprawdopodobną wydajnością. W zależności od potrzeb Dimplex oferuje systemy „skrojone na miarę”, które doskonale sprawdzają się zarówno w nowych jak i modernizowanych obiektach gdyż można je łatwo integrować z istniejącą instalacją do ogrzewania, chłodzenia, czy też do przygotowywania ciepłej wody użytkowej.

Darmowa dostawa hurtownia wentylacyjna

Urządzenia Dimplex

Kurtyna powietrzna DAB
Grzejnik konwektorowy DX
Termostat zewnętrzny RT202

Uzyskaj wycenę

Marcin Śmieciński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 881 949 594
telefon: +48 22 884 76 64
e-mail: marcin.smiecinski@hts.com.pl

Aleksander Sitkiewicz

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48  734 134 297
telefon: +48 22 884 76 74
e-mail: aleksander.sitkiewicz@hts.com.pl

Mateusz Radzimiński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 696 448 326
telefon: +48 22 884 76 68
e-mail: mateusz.radziminski@hts.com.pl