FläktGroup- lider w zakresie jakości powietrza wewnętrznego i rozwiązań wentylacji krytycznej

FläktGroup Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy FläktGroup rozwijającej, produkującej i sprzedającej Inteligentne Systemy Dystrybucji Powietrza oraz Systemy Wentylacji Pożarowej bazując na rozwiązaniach łączących energooszczędne urządzenia i systemy utrzymujące komfortowe warunki powietrza, wewnątrz budynków oraz służące do zaopatrzenia i obróbki powietrza dla infrastruktury i przemysłu. W ofercie koncernu znajduje się pełna gama komponentów, urządzeń i rozwiązań technicznych do wentylacji i klimatyzacji, wyróżniających się jakością i innowacyjnością doskonaloną nieprzerwanie od ponad stu lat.

Oferta produkcyjna jest tylko uzupełnieniem bogatej oferty koncernu, w której znajdują się między innymi centrale wentylacyjne, belki chłodzące, chillery, wentylatory przemysłowe, wentylatory do wentylacji ogólnej (dachowe, kananałowe, ścienne), wentylatory w wersjach specjalnych (przeciwwybuchowe – EX, chemoodporne, wysokotemperaturowe), wentylatory oddymiające (strumieniowe, indukcyjne, dachowe, osiowe, promieniowe).

WENTYLATORY STANDARDOWE I ODDYMIAJĄCE

Wszystkie wentylatory FläktGroup przeznaczone do ogólnego ruchu powietrza mogą być używane do różnych zastosowań, od biur i parkingów do fabryk i magazynów. Wysokotemperaturowe wentylatory HT chronią ludzi i mienie w przypadku pożaru.

Dzięki inwestycji w badania, rozwój i zdolności produkcyjne, znajdują się w czołówce przemysłu ruchu powietrza.

NAWIEWNIKI I ZARZĄDZANIE POWIETRZEM

Urządzenia do zarządzania powietrzem i urządzenia końcowe powietrza (ATD) zapewniają kontrolę, dostarczanie i odprowadzanie powietrza z pomieszczeń wewnętrznych w efektywny sposób. Do pomiaru przepływu powietrza, wykorzystywana jest innowacyjna technologia ultradźwiękowa. Oferta zawiera szeroki zakres kratek, zaworów i nawiewników, które są łatwe w instalacji, proste w regulacji i dostępne w wielu rozmiarach.

PRZYGOTOWANIE POWIETRZA
Szeroka gama central wentylacyjnych, rozwiązań odzysku energii i ciepła umożliwia najlepsze rozwiązania dla wysokiej jakości powietrza w pomieszczeniach. Dostarczane produkty dostosowane są do potrzeb klienta, wyposażone w wydajne wentylatory i inteligentne sterowniki, pozwalające osiągnąć niskie koszty energii i wysoki komfort wewnętrzny w niemal każdym budynku lub pomieszczeniu.

Produkty FläktGroup

Wielopłaszczyznowa przepustnica SPB
Wentylator dachowy Roomfaster Stec
Nawiewnik wirowy

Zamów produkty

Marcin Śmieciński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 881 949 594
telefon: +48 22 884 76 64
e-mail: marcin.smiecinski@hts.com.pl

Marek Sprycha

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48  668 456 964
telefon: +48 22 884 76 73
e-mail: marek.sprycha@hts.com.pl

Mateusz Radzimiński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 696 448 326
telefon: +48 22 884 76 68
e-mail: mateusz.radziminski@hts.com.pl