Flowair- inteligentne rozwiązania w służbie środowiska

Firma Flowair oferuje kompleksowe i energooszczędne rozwiązania w zakresie ogrzewania, wentylacji i chłodzenia dla różnych typów pomieszczeń o zróżnicowanych kubaturach.

Bogata gama urządzeń pozwala na wybór zarówno prostych rozwiązań, jak i zaawansowanych, centralnie sterowanych systemów HVAC, zapewniając wysoki poziom komfortu użytkowania oraz efektywność energetyczną.

KURTYNY POWIETRZNE

Konstrukcja kurtyny powietrznej została starannie zaprojektowana, aby zapewnić jak najwyższą skuteczność działania. Inteligentne rozwiązania automatyki typu smart pozwalają na automatyczne dostosowanie działania urządzenia do zmieniających się warunków atmosferycznych.

POMPY CIEPŁA

Pompy ciepła Aura to urządzenia, które wykorzystują dwukierunkowy (rewersyjny) układ sprężarkowy do wytwarzania zarówno ciepła, jak i chłodu. Podstawowym typem są urządzenia powietrze-woda, które umożliwiają przekazywanie energii między powietrzem a wodą. Pompy ciepła Aura mogą być stosowane w większości instalacji z wodą lub glikolem. 

NAGRZEWNICE WODNE

Nagrzewnica wodna to rozwiązanie do ogrzewania obiektów o różnych kubaturach. Wyposażona w nowszej generacji wentylator, z charakterystyką pracy pozwalającą na szerszy zakres regulacji wydajności, a tym samym mocy grzewczej nagrzewnic. To większa funkcjonalność i lepsze parametry pracy.

Produkty Flowair

Nagrzewnica elektryczna LEO EL
OXeN- jednostka wentylacyjna
Nagrzewnica gazowa ROBUR

Uzyskaj wycenę

Krzysztof Wójcik

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 602 273 568
telefon: +48 22 884 76 63
e-mail: krzysztof.wojcik@hts.com.pl

Marcin Śmieciński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48  881 949 594
telefon: +48 22 884 76 64
e-mail: marcin.smiecinski@hts.com.pl

Mateusz Radzimiński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 696 448 326
telefon: +48 22 884 76 68
e-mail: mateusz.radziminski@hts.com.pl