Frico – energooszczędne produkty zapewniające komfortowy klimat wnętrza

Frico od dawna oferuje energooszczędne produkty służące zapewnieniu lepszego klimatu we wnętrzach. Poprzez naszą firmę macierzystą, Sdysponujemy także wiedzą z zakresu wentylacji i także w tej dziedzinie możemy dostarczać odpowiednie rozwiązania.

KURTYNY POWIETRZNE

Kurtyny powietrzne firmy Frico to atrakcyjny sposób na stworzenie komfortowego klimatu wnętrza w różnych wejściach. Widoczny montaż zwiększa estetykę pomieszczenia, choć możliwy jest także montaż w zabudowie. Generalnie, kurtyny powietrzne poprawiają dostępność i wszechstronność drzwi wejściowych w różnych obiektach o różnej wielkości.

NAGRZEWNICE

Od wielu lat firma Frico jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji nagrzewnic powietrza. Dziś posiada kompletną ofertę wysokiej jakości urządzeń zaprojektowanych pod kątem wymagającego skandynawskiego klimatu. To solidne urządzenia, które radzą sobie w surowych, agresywnych warunkach, a przy tym należą do najcichszych na rynku.

PROMIENNIKI

Bez względu na to, czy szukasz kompleksowego systemu grzewczego, czy rozwiązania do konkretnego miejsca, promienniki często są dobrym wyborem. Firma Frico oferuje szeroką gamę promienników, ogrzewanych elektrycznie lub wodą, przeznaczonych do dużych obiektów przemysłowych, jak i do indywidualnych zastosowań, wewnątrz i na zewnątrz.

Produkty Frico

Kurtyna powietrzna Frico 2500
Nagrzewnica Frico SWS
Promiennik Frico EZ

Uzyskaj wycenę

Marek Sprycha

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 668 456 964
telefon: +48 22 884 76 73
e-mail: marek.sprycha@hts.com.pl

Marcin Śmieciński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48  881 949 594
telefon: +48 22 884 76 64
e-mail: marcin.smiecinski@hts.com.pl

Mateusz Radzimiński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 696 448 326
telefon: +48 22 884 76 68
e-mail: mateusz.radziminski@hts.com.pl