Fujitsu-dla tych którzy poszukują komfortu

Japońska marka klimatyzatorów Fujitsu oferuje kilkadziesiąt modeli urządzeń, w tym najbardziej popularne modele ścienne. Każdy z nich reprezentuje inny styl, który z łatwością dopasujesz zarówno do rodzaju wnętrza, jak i do Twoich unikalnych preferencji. 

SYSTEMY SPLIT

Producent oferuje szeroką gamę klimatyzatorów do wyboru- do salonu, do sypialni i pokojów dziecięcych. W ofercie znajdują się modele wyposażone w filtry samoczyszczące oraz takie, które są w stanie oczyścić powietrze w pomieszczeniu. Wszystkie z klimatyzatorów są skonstruowane tak aby były jak najbardziej energooszczędne.

KLIMATYZATORY ŚCIENNE

Serce urządzeń Fujitsu kryje zaawansowane technologie, szereg praktycznych funkcji, takich jak m.in. moduł sterowania WiFi czy tryb ekonomicznej pracy, oraz proekologiczny czynnik chłodniczy R32. To sprawia, że klimatyzatory te nie tylko są przyjazne w użytkowaniu, ale przede wszystkim spełniają rygorystyczne wymogi w zakresie efektywności energetycznej oraz ochrony środowiska naturalnego. Urządzenia Fujitsu potrafią pracować nawet w klasie A+++ w trybie chłodzenia i grzania, ograniczając przy tym zużycie energii z korzyścią dla Twoich rachunków za prąd.

KLIMATYZATORY KASETONOWE

  Urządzenia FUJITSU cenione są przez użytkowników za ich bezawaryjność, cichą pracę i estetyczny wygląd. Klimatyzatory charakteryzują się funkcją obwodowego nawiewu oraz możliwością zaprogramowania indywidualnej regulacji żaluzji. Dodatkowo klimatyzatory kasetonowe  posiadają wbudowaną pompkę skroplin w standardzie. Dzięki dodatkowym funkcjom temu programowanie oraz sterowanie klimatyzatorem staje się prostsze.

Produkty Fujitsu

KLIMATYZATOR ŚCIENNY
FUJITSU KE DESIGNER

KLIMATYZATOR PRZYPODŁOGOWY FUJITSU COMFORT

KLIMATYZATOR KASETONOWY FUJITSU CIRCULAR FLOW

Uzyskaj wycenę

Marek Sprycha

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 668 456 964
telefon: +48 22 884 76 73
e-mail: marek.sprycha@hts.com.pl

Marcin Śmieciński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48  881 949 594
telefon: +48 22 884 76 64
e-mail: marcin.smiecinski@hts.com.pl

Mateusz Radzimiński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 696 448 326
telefon: +48 22 884 76 68
e-mail: mateusz.radziminski@hts.com.pl