Gree- nowoczesny design i ekologiczne rozwiązania

Klimatyzacja Gree to doskonały wybór dla każdego obiektu: domu, mieszkania, biura, lokalu usługowego i wielu innych budynków. Gree to nie tylko jakość i niezawodność. To także styl, elegancja i najbardziej ekologiczne rozwiązania na rynku HVAC w Polsce.

KLIMATYZATORY ŚCIENNE

Klimatyzacja domowa Gree pozwala na wydajne chłodzenie pomieszczeń. Nasze klimatyzatory domowe charakteryzują się wysokimi i najwyższymi klasami energetycznymi. Klimatyzatory do domu Gree sprawdzą się wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz.

KLIMATYZATORY PRZENOŚNE

Klimatyzatory przenośne są doskonałym rozwiązaniem dla pomieszczeń, w których z różnych przyczyn niemożliwy jest montaż klimatyzacji typu split. Przenośne urządzenia chłodzące to także możliwość mobilności i zapewniania optymalnej temperatury tam, gdzie jest ona potrzebna.

KLIMATYZATORY KASETONOWE

Klimatyzatory kasetonowe zapewniają efektywny i równomierny nawiew powietrza docierający do każdego miejsca w pomieszczeniu.

4-stronna konstrukcja klimatyzatorów kasetonowych Gree pozwala na uniknięcie tak zwanych “pustych stref” wydajnie rozprowadzając powietrze nawet w bardzo wysokich pomieszczeniach.

Produkty Gree

Klimatyzator Lomo Luxury Plus
Klimatyzator przenośny MOMA MO12
Klimatyzator kasetonowy MultiSplit

Uzyskaj wycenę

Marek Sprycha

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 668 456 964
telefon: +48 22 884 76 73
e-mail: marek.sprycha@hts.com.pl

Marcin Śmieciński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48  881 949 594
telefon: +48 22 884 76 64
e-mail: marcin.smiecinski@hts.com.pl

Mateusz Radzimiński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 696 448 326
telefon: +48 22 884 76 68
e-mail: mateusz.radziminski@hts.com.pl