Haier- systemy klimatyzacji i pompy ciepła

Od ponad 30 lat firma Haier wykorzystuje swoją energię i doświadczenie do opracowywania najlepszych urządzeń, tak, aby zadowolić naszych najbardziej wymagających klientów. W katalogu Haiera znajdziemy szeroki wybór klimatyzatorów ściennych, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem konsumentów także w naszym kraju. Firma oferuje między innymi jednostki, którymi możemy sterować zdalnie z poziomu aplikacji mobilnej z dowolnego miejsca na świecie, a także niezbędne akcesoria i komponenty do budowy systemu klimatyzacji w biurze lub domu.

Wybór odpowiedniej do pomieszczenia klimatyzacji jest kluczowy dla komfortu użytkownika. Haier w swojej ofercie posiada wiele modeli o różnych specyfikacjach, które wyposażone są w najnowsze technologie.

KLIMATYZATORY

Wysokiej jakości klimatyzatory, będące doskonałym rozwiązaniem zarówno do domu, mieszkania jak i biura. Cicha praca, sterowanie Wi-Fi z funkcją samooczyszczania.

POMPY CIEPŁA

Pompa ciepła jest urządzeniem, które energię cieplną pozyskuje z powietrza. Proces ten jest niezależny od pory roku, zarówno latem jak i zimą jestesmy w stanie ogrzać dom oraz wodę użytkową z wykorzystaniem pompy ciepła Haier.

Produkty Haier

Klimatyzator Tayga Plus
Pompa ciepła Super Aqua Split
Klimatyzator Flexis Silver Shine

Uzyskaj wycenę

Krzysztof Wójcik

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 602 273 568
telefon: +48 22 884 76 63
e-mail: krzysztof.wojcik@hts.com.pl

Marcin Śmieciński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48  881 949 594
telefon: +48 22 884 76 64
e-mail: marcin.smiecinski@hts.com.pl

Mateusz Radzimiński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 696 448 326
telefon: +48 22 884 76 68
e-mail: mateusz.radziminski@hts.com.pl