Kaisai- klimatyzacja dopasowana do Twoich potrzeb.

Sztandarowe produkty KAISAI to pompy ciepła monoblok i split oraz różnego typu klimatyzatory: ścienne, przenośne, kanałowe, przypodłogowo-podstropowe i wiele innych. To propozycje dla Klientów indywidualnych, ale też komercyjnych – sprawdzą się w restauracjach, hotelach i sklepach.

KLIMATYZATORY ŚCIENNE

Kompaktowe wymiary klimatyzatorów ściennych zapewniają elegancki wygląd i wygodę użytkowania przy zachowaniu wysokiej wydajności i łatwości montażu. Typoszereg urządzeń pozwala na ich dostosowanie do różnego rodzaju wnętrz – zarówno w użytku domowym, w biurach, jak i w lokalach usługowych. Klimatyzatory ścienne KAISAI to energooszczędne i łatwe w obsłudze urządzenia, które nie wymagają dużo miejsca i zapewniają idealną temperaturę pomieszczenia w bardzo krótkim czasie. 

CENTRALE REKUPERACYJNE

Opis produktu

Centrale rekuperacyjne KAISAI to wysokowydajne urządzenia z odzyskiem ciepła przeznaczone do wentylacji mechanicznej domów, mieszkań, biur i sklepów. Podczas pracy zastępują powietrze wywiewane z pomieszczeń powietrzem pochodzącym z zewnątrz, oczyszczonym dzięki specjalnemu wysokowydajnemu filtrowi klasy F7. Przeciwprądowy wymiennik odzysku zapobiega stratom ciepła zimą, odzyskując do 92,5% energii.

POMPY CIEPŁA

Pompy ciepła powietrze-woda z ekologicznym czynnikiem chłodniczym R290 to nowe energooszczędne rozwiązanie w ofercie KAISAI, zapewniające najwyższą klasę energetyczną A+++, wysoką temperaturę wyjścia wody oraz cichą pracę urządzenia. Wykorzystane podczas budowy innowacyjnych pomp ciepła technologie zapewnią komfortowe warunki.

Urządzenia Kaisai

Klimatyzator Kaisai Fly
Centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła KVX
Pompa ciepła Monoblock Arctic

Zamów produkty

Hubert Ćwil

Zastępca Dyrektora Handlowego
tel. kom. +48 668 400 314
telefon: +48 22 884 76 78
e-mail: hubert.cwil@hts.com.pl

Hubert Leszczyński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48  668 844 897
telefon: +48 22 884 76 66
e-mail: hubert.leszczynski@hts.com.pl

Aleksander Sitkiewicz

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 734 134 297
telefon: +48 22 884 76 74
e-mail: aleksander.sitkiewicz@hts.com.pl