Makita – elektronarzędzia najwyższej jakości.

Produkty Makita zostały stworzone z myślą o Twoich potrzebach, niezależnie od obszaru działalności.

Makita dostarcza nie tylko wysokiej klasy elektronarzędzia, ale także najwyższej jakości osprzęt i doskonałe akcesoria oraz usługi dla użytkowników w sektorze budowlanym, przemysłowym i konsumenckim.

CIĘCIE

Makita jest liderem w produkcji i sprzedaży: elektronarzędzi, urządzeń pneumatycznych oraz narzędzi ogrodowych (akumulatorowych, elektrycznych i spalinowych). To również wysokiej klasy i doskonałej jakości osprzęt oraz materiały eksploatacyjne. Produkty firmy Makita, to przede wszystkim: wysoka jakość, niezawodność, nieustanny rozwój oraz zaawansowanie technologiczne.

NARZĘDZIA AKUMULATOROWE

System kontroli jakości firmy Makita gwarantuje spełnianie najsurowszych wamagań jakościowych. Maszyny przechodzą rygorystyczne testy już na etapie ich tworzenia, aby mieć pewność, że do produkcji trafią tylko produkty najwyższej klasy. W trosce o użytkowników, podczas prac nad swoimi produktami skupia się na poprawie podstawowych funkcji urządzeń, przywiązując szczególną wagę do poprawy bezpieczeństwa pracy oraz najwyższej jakości wykończenia swoich produktów. 

AKCESORIA DO NARZĘDZI

Do wszystkich maszyn Makita oferuje wysokiej klasy i doskonałej jakości osprzęt oraz materiały eksploatacyjne. Historia Makita Corporation pokazuje równocześnie, iż wraz z rozwojem elektronarzędzi Makita nieustannie pracuje nad doskonaleniem swoich produktów i dopasowaniem ich do zmieniających się potrzeb użytkowników.

Narzędzia Makita

Akumulatorowa wiertarko wkrętarka 7,2 V

Szlifierka kątowa 840 W

Dłutownica HK1820

Uzyskaj wycenę

Mateusz Radzimiński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 696 448 326
telefon: +48 22 884 76 68
e-mail: mateusz.radziminski@hts.com.pl

Hubert Leszczyński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48  668 844 897
telefon: +48 22 884 76 66
e-mail: hubert.leszczynski@hts.com.pl

Marcin Śmieciński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 881 949 594
telefon: +48 22 884 76 64
e-mail: marcin.smiecinski@hts.com.pl