Smay- producent systemów wentylacyjnych i przeciwpożarowych

Smay zapewnia kompleksową obsługę w zakresie wentylacji bytowej i pożarowej. Klienci mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie projektu – począwszy od wsparcia w zaprojektowaniu instalacji i doborze odpowiednich rozwiązań, poprzez dostarczenie urządzeń i kompleksowych systemów, pomoc w uruchomieniu, montażu i odbiorze, na opiece gwarancyjnej i serwisowej skończywszy.

KLAPY PRZECIWPOŻAROWE

Klapy przeciwpożarowe SMAY przeznaczone są do montażu w instalacjach wentylacji ogólnej jako przegrody odcinające lub w instalacji oddymiającej jako elementy odpowiedzialne za kontrolę rozprzestrzeniania się dymu. Podstawową funkcją klap jest powstrzymanie rozprzestrzeniania się ognia, temperatury i dymu bądź transport gorących gazów.

KRATKI WENTYLACYJNE

Kratki wentylacyjne SMAY montuje się w średnio- i niskociśnieniowych instalacjach wentylacyjnych jako elementy zakańczające kanały wentylacyjne. W ofercie naszej firmy kratki o przeznaczeniu specjalnym: transferowe, wentylacyjne podłogowe lub kratki do zastosowań higienicznych. Kratki są przeznaczone do montażu wewnątrz pomieszczenia na ścianach, w sufitach lub w podłodze. Można je stosować przy nawiewie i wywiewie powietrza.

PRZEPUSTNICE

Przepustnice do wentylacji – inaczej przepustnice powietrza – stanowią (wspólnie z kanałami wentylacyjnymi) element instalacji wentylacyjnej odpowiadający za dystrybucję powietrza. Te urządzenia dzieli się przede wszystkim na przepustnice regulujące przepływ powietrza i odcinające. Te drugie dzięki uszczelkom na przegrodzie zapewniają całkowite odcięcie przepływu powietrza.

Produkty Smay

Klapa przeciwpożarowa odcinająca KWP-Ex
Nawiewnik wirowy NWMH
Kratka wentylacyjna KH

Uzyskaj wycenę

Marek Sprycha

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 668 456 964
telefon: +48 22 884 76 73
e-mail: marek.sprycha@hts.com.pl

Marcin Śmieciński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48  881 949 594
telefon: +48 22 884 76 64
e-mail: marcin.smiecinski@hts.com.pl

Mateusz Radzimiński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 696 448 326
telefon: +48 22 884 76 68
e-mail: mateusz.radziminski@hts.com.pl