Mercor- systemy biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych.

Na kompleksową ofertę firmy Mercor S.A. składają się: systemy oddymiania, odprowadzania ciepła i doświetleń dachowych, systemy wentylacji pożarowej oraz zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych. Na portfolio firmy składają się tysiące realizacji wykonanych w Polsce i za granicą. Pracownicy zdobyte doświadczenie łączą z innowacyjnością, tworząc nowe rozwiązania na miarę wyzwań współczesnego budownictwa.

WENTYLACJA POŻAROWA

Prawidłowo działające urządzenia obniżają temperaturę i zapewniają dopływ świeżego powietrza, a jednocześnie znacząco ograniczają rozprzestrzenianie się pożaru na inne pomieszczenia, co pozwala na sprawne przeprowadzenie ewakuacji i akcji gaśniczej. 

ODDYMIANIE GRAWITACYJNE

Warto wyposażyć obiekt w urządzenia odpowiedzialne za oddymianie grawitacyjne, wspomagające proces ewakuacji ludzi oraz zabezpieczenia mienia. Zadanie tego typu rozwiązań, podobnie jak innych urządzeń PPOŻ, polega na zmniejszeniu temperatury oraz usunięciu dymu z pomieszczeń objętych pożarem, co ze względu na poprawę widoczności ułatwia także pracę ekip ratowniczo-gaśniczych.

ZABEZPIECZENIA KONSTRUKCJI

Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku eksperci Mercor Group opracowali rozwiązania tworzące systemy zabezpieczeń, dostosowane do wymogów prawa budowlanego i norm.

Na gamę rozwiązań do zabezpieczeń konstrukcji składa się wiele nowoczesnych materiałów i produktów, które pokrywają zapotrzebowanie na niestandardowe rozwiązania w zakresie biernej ochrony przeciwpożarowej.

Produkty Mercor

Przeciwpożarowa klapa odcinająca
Klapa wentylacyjna ULTRA THERM
Klapa odcinająca jednopłaszczyznowa

Uzyskaj wycenę

Krzysztof Wójcik

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 602 273 568
telefon: +48 22 884 76 63
e-mail: krzysztof.wojcik@hts.com.pl

Marcin Śmieciński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48  881 949 594
telefon: +48 22 884 76 64
e-mail: marcin.smiecinski@hts.com.pl

Mateusz Radzimiński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 696 448 326
telefon: +48 22 884 76 68
e-mail: mateusz.radziminski@hts.com.pl