Mitsubishi Electric 34 Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric Projekt bez nazwy 6 1

Mitsubishi Electric – lider w branży systemów klimatyzacyjnych

Mitsubishi Electric jest światowym liderem w branży systemów klimatyzacyjnych do zastosowań prywatnych i przemysłowych. Aby sprostać wymaganiom klientów, inżynierowie opracowali niezwykle innowacyjne i wytrzymałe systemy zdolne do nieustannej pracy praktycznie w każdych warunkach występujących na naszej planecie. Każdy produkt to niezwykłe osiągnięcie, zapewniające lata bezproblemowej eksploatacji przy niskim zużyciu energii i minimalnym wpływie na środowisko naturalne.

KLIMATYZATORY DO UŻYTKU DOMOWEGO

Szeroka gama wszechstronnych jednostek zewnętrznych i wewnętrznych zapewnia wydajność pracy nawet w najbardziej wymagających warunkach klimatycznych. Od eleganckich systemów ściennych i urządzeń wolnostojących po kasety sufitowe, producent oferuje zróżnicowane rozwiązania, które można dopasować do każdego wystroju wnętrza. Wiele systemów jest wyposażonych w czujnik „l-see sensor”, oryginalne rozwiązanie firmy Mitsubishi Electric zapewniające lepsze sterowanie klimatyzacją.

Mitsubishi Electric mitsubishi msz dw35vf inverter wifi klimatyzator
Mitsubishi Electric kf 14

KLIMATYZACJA DO ZASTOSOWAŃ KOMERCYJNYCH

W asortymencie Mitsubishi Electric znajdziemy serię małych i średnich klimatyzatorów typu split, które zapewniają wygodę użytkowania i wydajność przy zachowaniu niewielkich rozmiarów, stanowiąc doskonałe połączenie wydajności i łatwości montażu. Dostępne w wielu rozmiarach i wzorach modele Mitsubishi Electric to najlepszy wybór systemu klimatyzacyjnego dostosowanego do Twoich wymagań. Jednostki inwerterowe zapewniają niezwykle cichą pracę przy wysokim współczynniku wydajności (COP).

POMPY CIEPŁA

Pompa ciepła Mitsubishi to gwarancja wydajnego i taniego ogrzewania oraz produkcji ciepłej wody użytkowej. Urządzenia Mitsubishi gwarantują optymalne rozwiązanie dla instalacji grzewczej domowej, jak i przemysłowej. Wykorzystując nowatorskie rozwiązania firmy Mitsubishi Electric, możliwym jest pozyskiwanie ciepła z powietrza atmosferycznego i używanie go do wysokosprawnego ogrzewania, nawet w ekstremalnych temperaturach. Firma Mitsubishi Electric rozszerza swoje możliwości w tym obszarze i oferuje coraz to lepsze rozwiązania.

Mitsubishi Electric ECODAN01 ZUBADAN

Urządzenia Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric msz ef1825354250vgkb e1626776513529
<strong>Klimatyzator MSZ EF<strong>
Mitsubishi Electric zubadan
<strong>Pompa ciepła 8kW MSZ EF <strong>
Mitsubishi Electric MSZ HR White 1
<strong>Klimatyzator MSZ R<strong>

Zamów produkty

Hubert Ćwil

Zastępca Dyrektora Handlowego
tel. kom. +48 668 400 314
telefon: +48 22 884 76 78
e-mail: hubert.cwil@hts.com.pl

Hubert Leszczyński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48  668 844 897
telefon: +48 22 884 76 66
e-mail: hubert.leszczynski@hts.com.pl

Aleksander Sitkiewicz

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 734 134 297
telefon: +48 22 884 76 74
e-mail: aleksander.sitkiewicz@hts.com.pl