Nanoclean – zaufany lider dezynfekcji klimatyzacji

Nanoclean oferuje gamę produktów, które czyszczą, odgrzybiają i dezynfekują układy klimatyzacji i wentylacji HVAC o pełnym spektrum działania, czyli usuwają wszystkie wirusy, bakterie, grzyby, prątki, spory w bardzo szybkim czasie. Skuteczne, szybkie i najbezpieczniejsze metody czyszczenia, odgrzybiania i dezynfekcji elementów instalacji HVAC w pojazdach i budynkach.

PREPARATY DO CZYSZCZENIA, ODGRZYBIANIA I DEZYNFEKCJI

Czyszczenie klimatyzacji jest podstawową i niezbędną pracą konserwacyjną, podczas której usuwamy z powierzchni wszelki kurz oraz brud. Następnym etapem jest dezynfekcja
(w tym odgrzybianie), ważne aby było pełne spektrum biobójcze czyli aby niszczone były wszystkie drobnoustroje: wirusy, bakterie, grzyby, pleśnie, prątki i spory.

Najlepszym rozwiązaniem jest użycie preparatów czyszcząco-dezynfekujących NANOCLEAN® AIR, które podczas jednego procesu czyszczą klimatyzację, odgrzybiają klimatyzację oraz dezynfekują klimatyzację z pełnym spektrum biobójczym w czasie do 15 minut, pozostawiając przyjemny zapach.

Dzięki preparatom Nanoclean skutecznie usuniesz wszystkie zanieczyszczenia, które mogą mieć wpływ na jakość samego powietrza. Trwale wyeliminujesz nieprzyjemną woń grzybów i przykry zapach wilgoci. Po odparowaniu pozostawi suchą i czystą powierzchnię, odporną na przyciąganie kurzu.

Darmowa dostawa hurtownia wentylacyjna

Preparaty Nanoclean

Spryskiwacz PRO 500ml
Koncentrat do czyszczenia agregatów klimatyzacyjnych
AC-DESCALER-ECO Odkamieniacz kwasowy

Uzyskaj wycenę

Marcin Śmieciński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 881 949 594
telefon: +48 22 884 76 64
e-mail: marcin.smiecinski@hts.com.pl

Aleksander Sitkiewicz

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48  734 134 297
telefon: +48 22 884 76 74
e-mail: aleksander.sitkiewicz@hts.com.pl

Mateusz Radzimiński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 696 448 326
telefon: +48 22 884 76 68
e-mail: mateusz.radziminski@hts.com.pl