Logo Nibco
Nibco

Zawory, złączki i systemy rurowe Nibco.

Wytrzymałość i wysoka wydajność produktów w różnych materiałach i rozmiarach.

NIBCO INC., jest producentem zaworów, złączek i systemów rurowych. Marka jest liderem w dziedzinie kontroli przepływów, a produkty NIBCO są synonimem niezawodnej wydajności i innowacyjnej konstrukcji. Szeroka oferta pozwala na dobranie produktów odpowiednio regulujących kontrolę temperatury oraz poprawę jakości powietrza.

Zawory, złączki i rurki NIBCO cechuje wysoka wydajność, wytrzymałość na ciśnienie, temperaturę i wymagania serwisowe.

Jakość produktów oraz sposób produkcji i dystrybucji potwierdza certyfikat DIN EN ISO 9001:2015. Produkty producenta spełniają wymagania norm europejskich.

Podstawą produkcji NIBCO są kompletne instalacje wykonane z kształtek instalacyjnych z PVC-C (od 1/2″ do 4″) i PVC-U (od 1/2″ do 8″), miedzianych, mosiężnych i z brązu:  lutowanych i zaprasowywanych o średnicach od 8 mm do 108 mm,  do zastosowania w chłodnictwie, klimatyzacji, technice basenowej, systemach uzdatniania wody, oczyszczalniach ścieków oraz w budownictwie mieszkaniowym.

INSTALACJE PVC-U

Rury ciśnieniowe, zawory i złączki ciśnieniowe z polichlorku winylu (PVC-U) Schedule 40 są używane do wody pitnej, wody lodowej, nawadniania, odprowadzenia skroplin, budowy pól golfowych oraz systemów basenowych i spa.

Nibco to także akcesoria do systemu PVC-U – wysokiej jakości dedykowane kleje, metalowe i plastikowe uchwyty oraz taśmy uszczelniające.

Rura NIBCO® PVC Schedule 40
Kolano 45° KWKW - PVC-C CTS

INSTALACJE PVC-C

Złączki FlowGuard® z chlorowanego polichlorku winylu PVC-C są stosowane w systemach dystrybucji ciepłej i zimnej wody w zastosowaniach mieszkaniowych i komercyjnych.

Akcesoria do systemu PVC-C to wysokiej jakości dedykowane kleje, metalowe i plastikowe uchwyty oraz taśmy uszczelniające.

ZŁĄCZKI METALOWE

W ofercie Nibco dostępne są złączki miedziane serii 5000, złączki mosiężne w serii 4000, złączki zaprasowywane do wody i gazu oraz akcesoria do złączek metalowych.

Kształtki są wykonane z mosiądzu, brązu lub miedzi i obejmują adaptery, zaślepki, złączki, kolanka, trójniki. Akcesoria są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów.

Kolanko 90° nakrętne LWGW - Mosiądz
Nibco w hurtowni HTS Polska
Cennik Nibco
Darmowa dostawa w hurtowni HTS Polska

Produkty Nibco

Kolano 45° KW/KW - PVC-U Sch 40
Kolano 45° KW/KW – PVC-U Sch 40
Tuleja redukcyjna KZ/KW - PVC-U Sch 40
Tuleja redukcyjna KZ/KW – PVC-U Sch 40
Uchwyt pojedynczy "FIX-EXPERT"
Pompa zbiorbnikowa Max Hi-Flow FP3349

Zamów produkty

Marcin Śmieciński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 881 949 594
telefon: +48 22 884 76 64
e-mail: marcin.smiecinski@hts.com.pl

Marek Sprycha

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48  668 456 964
telefon: +48 22 884 76 73
e-mail: marek.sprycha@hts.com.pl

Mateusz Radzimiński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 696 448 326
telefon: +48 22 884 76 68
e-mail: mateusz.radziminski@hts.com.pl