Panasonic- wiodący dostawca rozwiązań z zakresu ogrzewania i chłodzenia

Klimatyzatory Panasonic zapewniają najwyższy komfort przy bardzo niskich kosztach energii, dostarczając czystsze powietrze wolne od wirusów, bakterii, pyłków i zapachów.

ROZWIĄZANIA DO DOMU

Panasonic oferuje rozwiązania, które zostaną idealnie dopasowane do projektu domu pod względem wydajności całkowitej, wydajności pojedynczej jednostki wewnętrznej i wyboru typu jednostki wewnętrznej.

ROZWIĄZANIA KOMERCYJNE

Kontrola temperatury i wilgotności, poprawa jakości powietrza i minimalizowanie hałasu to tylko niektóre z korzyści, które oferują nowoczesne systemy klimatyzacyjne. Dają one pracownikom i klientom poczucie komfortu, co może przełożyć się na większą wydajność i satysfakcję. W jednostkach wewnętrznych PACi znajdziesz udoskonalone technologie nanoe™ X, odpowiedzialne za czystość powietrza i neutralizację zapachów w Twojej firmie.

POMPY CIEPŁA

Oferta pomp ciepła powietrze-woda serii Panasonic Aquarea to obecnie jedna z najbogatszych ofert pomp ciepła na rynku, która cieszy się dużym uznaniem użytkowników i rekomendowana jest przez wielu instalatorów. Bez względu na to, czy budujesz nowy dom i chcesz w nim zainstalować pompę ciepła, czy modernizujesz istniejący budynek i wymieniasz stary piec na pompę ciepła. Bogaty wybór umożliwia dobór pompy do praktycznie każdego rodzaju inwestycji.

Produkty Panasonic

Klimatyzator kasetonowy PACi NX

Pompa ciepła K AIO 5kW KIT

Pompa ciepła AQUAREA T-CAP MONOBLOK 9kW

Uzyskaj wycenę

Marek Sprycha

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 668 456 964
telefon: +48 22 884 76 73
e-mail: marek.sprycha@hts.com.pl

Marcin Śmieciński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48  881 949 594
telefon: +48 22 884 76 64
e-mail: marcin.smiecinski@hts.com.pl

Mateusz Radzimiński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 696 448 326
telefon: +48 22 884 76 68
e-mail: mateusz.radziminski@hts.com.pl