Paroc- rozwiązania izolacyjne z wełny kamiennej.

PAROC to energooszczędne i ognioodporne produkty i rozwiązania izolacyjne z wełny kamiennej dla nowych i remontowanych budynków, systemów HVAC, przemysłu morskiego, platform przybrzeżnych oraz do innych zastosowań przemysłowych.

OGÓLNOBUDOWLANE PŁYTY IZOLACYJNE

Ogólnobudowlana płyta izolacyjna PAROC Ultra wykonana jest z niepalnej wełny kamiennej i stosowana do izolacji termicznej, akustycznej i przeciwogniowej na ścianach, strychach, podłogach, dachach, we wszystkich rodzajach budynków. Elastyczna płyta PAROC Ultra posiada bardzo niski współczynnik przewodzenia ciepła, więc może być używana w aplikacjach, gdzie grubość zabudowy jest krytyczna (np. budynki pasywne).

PŁYTY LAMELOWE

Lamelowa płyta PAROC jest niepalną izolacją z wełny kamiennej, stosowaną w cienkowarstwowych fasadach otynkowanych w istniejących bądź nowych budynkach. Płyta lamelowa posiada doskonałą izolacyjność cieplną oraz jest odporna na działanie alkaliów. Nie gromadzi wilgoci i nie reaguje na zmiany temperatury.

PŁYTY ŚCIENNE

Płyty ścienne to niepalna izolacja z wełny kamiennej do istniejących i nowych wentylowanych ścian zewnętrznych. Izolacyjna płyta ścienna może być też stosowana jako warstwa zewnętrzna w systemie dwuwarstwowym w połączeniu z inną warstwą izolacji termicznej o niskiej gęstości. Stosując system dwuwarstwowy można stworzyć szczelną izolację termoochronną zapobiegającą powstawaniu mostków termicznych i poprawiającą efektywność cieplną ściany.

Produkty Paroc

Ognioochronna płyta PAROC FPS 17
Otuliny z wełny mineralnej AluCoat
Płyta niepalna InVent

Uzyskaj wycenę

Krzysztof Wójcik

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 602 273 568
telefon: +48 22 884 76 63
e-mail: krzysztof.wojcik@hts.com.pl

Marcin Śmieciński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48  881 949 594
telefon: +48 22 884 76 64
e-mail: marcin.smiecinski@hts.com.pl

Mateusz Radzimiński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 696 448 326
telefon: +48 22 884 76 68
e-mail: mateusz.radziminski@hts.com.pl