Rockwool- wiodący na świecie producent ociepleń i izolacji z mineralnej wełny skalnej

W Polsce ROCKWOOL jest najbardziej znany z szerokiej gamy wysokiej jakości produktów dla sektora budowlanego. ROCKWOOL dostarcza również produkty dla ogrodnictwa oraz rozwiązania w zakresie minimalizowania hałasu i wibracji dla sektora transportowego.

IZOLACJE HVAC

Skuteczna izolacja instalacji HVACR wełną skalną ROCKWOOL jest niezbędna do utrzymania właściwej temperatury pracy różnych części systemu – od izolacji rurociągów po izolację centralnych jednostek czy systemów klimatyzacji. Ponieważ te instalacje i systemy zużywają dużo energii, konieczne jest zapewnienie by traciły jej jak najmniej energii oraz by były zabezpieczone na wypadek pożaru.

OCIEPLANIE DACHU

Rozwiązania z wełny skalnej stosowane są począwszy od konstrukcji dachów stalowych, betonowych czy trapezowych w dachach płaskich po izolację nakrokwiową czy między i pod krokwiami w poddaszach. Produkty ROCKWOOL są wykonane z najwyższej jakości wełny skalnej, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoim nieruchomościom i komfort w pomieszczeniach.

OCIEPLANIE PODŁOGI

Zastosowanie wełny skalnej jako materiału do izolacji podłogi zapewnia zarówno odpowiedni komfort termiczny, jak i komfort akustyczny izolowanych pomieszczeń, przyczyniając się jednocześnie do zmniejszenia kosztów ogrzewania. Zastosowanie wełny skalnej pozwala na wykonanie ocieplenia podłogi zarówno metodą suchą, jak i metodą mokrą.

Produkty Rockwool

WEŁNA ALU LAMELLA
WEŁNA SKALNA ROCKMIN
WEŁNA FRONTROCK

Uzyskaj wycenę

Krzysztof Wójcik

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 602 273 568
telefon: +48 22 884 76 63
e-mail: krzysztof.wojcik@hts.com.pl

Marcin Śmieciński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48  881 949 594
telefon: +48 22 884 76 64
e-mail: marcin.smiecinski@hts.com.pl

Mateusz Radzimiński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 696 448 326
telefon: +48 22 884 76 68
e-mail: mateusz.radziminski@hts.com.pl