Innowacyjne rozwiązania dla dystrybucji powietrza Ventmann

Powietrze nigdy nie było tak eleganckie.

Ventmann jest producentem nowatorskich, nowoczesnych i eleganckich nawiewników. Jako pierwsi na rynku wykorzystują unikalną, opatentowaną konstrukcję oraz własny kompozyt gipsowy. Celem producenta jest dostarczanie partnerom i klientom nowe i innowacyjne rozwiązania do dystrybucji powietrza. Cały proces produkcji jest elastyczny i przyjazny dla środowiska, a możliwości montażu niemal nieograniczone.

VENTMANN SIDE

Unikalna konstrukcja modeli nawiewników SIDE zapewnia rozprowadzenie powietrza na płaskiej powierzchni, na której są zamontowane. Nawiewniki kanałowe SIDE sprawdzają się również jako rozwiązanie aranżacyjne – mają kształt koła lub kwadratu.

VENTMANN LINE

Nawiewniki typu LINE to eleganckie i elastyczne rozwiązanie do aranżacji wnętrz. Używając tego modelu, można stworzyć uderzająco unikalne elementy wnętrza lub, przeciwnie, sprawić, że nawiewnik będzie prawie niewidoczny.

VENTMANN SQUARE

Nawiewniki SQUARE to znacznie więcej niż tylko kolejny element dystrybucji powietrza. To minimalistyczne elementy wnętrza, które podkreślą precyzyjne linie i sztywne kąty wystroju wnętrza. Odrzuć kratkę wentylacyjną. Nie będziesz już musiał myśleć o tym, gdzie go schować, bo od teraz nawiewniki stanowią integralną częścią wystroju wnętrza.

Darmowa dostawa w hurtowni HTS Polska

Produkty Ventmann

Nawiewnik CIRCLE
Nawiewnik LINE
Nawiewnik SQUARE

Zamów produkty

Marcin Śmieciński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 881 949 594
telefon: +48 22 884 76 64
e-mail: marcin.smiecinski@hts.com.pl

Marek Sprycha

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48  668 456 964
telefon: +48 22 884 76 73
e-mail: marek.sprycha@hts.com.pl

Mateusz Radzimiński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 696 448 326
telefon: +48 22 884 76 68
e-mail: mateusz.radziminski@hts.com.pl