Walraven – producent systemów mocujących.

Produkcja i sprzedaż wysokiej jakości systemów mocujących.

Walraven jako producent ma pełną kontrolę nad całym procesem powstawania produktów. Zaczynając od koncepcji, kończąc na produkcji, usługach i oferowanym wsparciu technicznym. Pozwala to na elastyczność i innowacyjność oraz gwarantuje najwyższy standard. Produkty posiadają lokalne oraz międzynarodowe certyfikaty. Ponadto są testowane zarówno przez pracowników, jak i przez jednostki zewnętrzne.

SYSTEMY SZYN MONTAŻOWYCH I AKCESORIÓW

Szyny montażowe Walraven to trzy systemy. RapidRail®, RapidStrut® oraz Maxx. Każdy z tych systemów przeznaczony jest do innego rodzaju zastosowań, ale bardzo ogólnie możemy podzielić je na: system do mocowań lekkich, średnich i ciężkich. 

AKCESORIA MONTAŻOWE

W bogatej ofercie producenta znajdziemy różnego rodzaju akcesoria niezbędne przy wielu różnorodnych projektach. Między innymi niezbędne dla każdego instalatora nakrętki, podkładki, śruby i wkręty a także redukcje gwintowane. Dostępne są kompletne rozwiązania dla każdego – zarówno dla dużego, jak i małego projektu.

MOCOWANIA DO RUR

Mocowania do rur to kategoria produktów, w której znajdziesz wszelkiego rodzaju obejmy do rur, zaciski, uchwyty. Wszystko to, co pozwoli zamontować rury o różnych średnicach oraz wszelkiego rodzaju rury montowane na dużych i małych inwestycjach.

Pordukty Walraven

Obejma wentylacyjna z okładziną
Mocowania kanałów wentylacyjnych
Podkładki elastomerowe

Uzyskaj wycenę

Krzysztof Wójcik

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 602 273 568
telefon: +48 22 884 76 63
e-mail: krzysztof.wojcik@hts.com.pl

Marcin Śmieciński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48  881 949 594
telefon: +48 22 884 76 64
e-mail: marcin.smiecinski@hts.com.pl

Mateusz Radzimiński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 696 448 326
telefon: +48 22 884 76 68
e-mail: mateusz.radziminski@hts.com.pl