Światowy lider w dostawie materiałów montażowych i mocujących.

Materiały montażowe, mocujące, narzędzia ręczne, elektronarzędzia oraz chemia techniczna.

Würth Polska to lider w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów. Dostawca oferuje unikalną koncepcję logistyki dostaw, co czyni Würth najbardziej kompetentnym dostawcą drobnych części i materiałów montażowych do produkcji przemysłowej, konserwacji, naprawy sprzętu i wyposażenia ochronnego.

NARZĘDZIA RĘCZNE I ELEKTRONARZĘDZIA

W ofercie Würth znajdziemy zestawy różnorodnych narzędzi ręcznych oraz elektrycznych, które w wielu miejscach stanowią podstawowe wyposażenie warsztatów czy magazynów. Dostępne są akcesoria dla amatorów, jak i profesjonalistów. Dostawca zaopatruje branżę budowlaną, remontową, samochodową, ogrodniczą i wiele innych. 

SYSTEMY PODWIESZANIA INSTALACJI

Szeroka gama wsporników i zawiesi oszczędzających czas i pracę, opracowanych w celu zapewnienia uniwersalnego rozwiązania w zakresie podwieszania wszystkich rodzajów instalacji rurowych. Produkty marki Würth zapewniają ogromne korzyści, oraz zapewniają bezpieczeństwo projektu.

CHEMIA TECHNICZNA I BUDOWLANA

Skorzystaj z najwyższej jakości produktów chemii technicznej oraz budowlanej oferowanych przez firmę Würth. Chemia znajdująca się w ofercie producenta jest wykorzystywana przez najlepszych specjalistów podczas prac budowlanych i wykończeniowych jak również podczas napraw serwisowych. Sięgnij po uznane przez profesjonalistów produkty takie jak jak kleje, silikony, smary, oleje, środki czyszczące i konwersujące oraz wiele innych.

Darmowa dostawa

Produkty Würth

Młotowiertarka H 26-MLS
Obejma do rur TIPP Smartlock GS
Szczypce do ściągania izolacji

Uzyskaj wycenę

Aleksander Sitkiewicz

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 734 134 297
telefon: +48 22 884 76 74
e-mail: aleksander.sitkiewicz@hts.com.pl

Marek Sprycha

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48  668 456 964
telefon: +48 22 884 76 73
e-mail: marek.sprycha@hts.com.pl

Mateusz Radzimiński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 696 448 326
telefon: +48 22 884 76 68
e-mail: mateusz.radziminski@hts.com.pl