DEC INTERNATIONAL- światowy lider produkcji kanałów elastycznych.

Przez lata DEC International stał się jednym z największych na świecie producentów elastycznych systemów rurowych i jest uznawany na całym świecie za swojej doskonałej jakości produkty. Produkty DEC stanowią idealne rozwiązanie dla projektów morskich, budynków użyteczności publicznej oraz przemysłowych, w którym muszą być zaprojektowane i zainstalowane systemy ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji.

SYSTEMY PRZEWODÓW ELASTYCZNYCH

Przewód został zaprojektowany do transportu powietrza w instalacjach kanałowych wentylacji i klimatyzacji. Tłumi drgania instalacji. Redukuje konieczność stosowania kształtek. Wykonany jest z bardzo odpornego na uszkodzenia mechaniczne – trójwarstwowego laminatu aluminium z poliestrem. Przewód jest wzmocniony spiralą z drutu stalowego.

ELASTYCZNE PRZEWODY IZOLOWANE TERMICZNIE

Izolowany przewód elastyczny firmy DEC przeznaczony do systemów wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Wykonany jest z folii aluminiowej na osnowie z drutu stalowego. Posiada izolację z wełny mineralnej o grubości 25 mm lub 50 mm pokrytej płaszczem zewnętrznym wykonanym z folii aluminiowej.

ELASTYCZNE PRZEWODY Z LAMINATU

Przewody Combidec to wytrzymałe, bardzo elastyczne i wyjątkowo mocne kanały laminowane do różnych zastosowań. Kanały można łatwo i bezproblemowo łączyć z okrągłymi i owalnymi elementami łączącymi. Odporność ogniowa przewodów została przetestowana w kilku krajach zgodnie z obowiązującymi normami międzynarodowymi. Ze względu na „konstrukcję kanapkową”, warstwy poliestru i aluminium całkowicie na siebie zachodzą. W przypadku pożaru system może działać dłużej. Płaszcz zewnętrzny jest paroszczelny i odporny na zużycie.

PRZEWODY DEC INTERNATIONAL

PRZEWÓD WENTYLACYJNY SEMIDEC
PRZEWÓD WENTYLACYJNY ISODEC
PRZEWÓD WENTYLACYJNY GREYDEC

Zamów produkty

Hubert Ćwil

Zastępca Dyrektora Handlowego
tel. kom. +48 668 400 314
telefon: +48 22 884 76 78
e-mail: hubert.cwil@hts.com.pl

Hubert Leszczyński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48  668 844 897
telefon: +48 22 884 76 66
e-mail: hubert.leszczynski@hts.com.pl

Aleksander Sitkiewicz

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 734 134 297
telefon: +48 22 884 76 74
e-mail: aleksander.sitkiewicz@hts.com.pl