facebook Google+

HTS – hurtownia materiałów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

 

HTS POLSKA sp. z o. o. sp. k. jest firmą, która istnieje na rynku już od kilkunastu lat. Jako profesjonalna hurtownia materiałów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oferujemy szereg produktów i usług, które dedykujemy naszym stałym, a także nowym Klientom.
Znajdziecie u nas między innymi: wentylatory, klimatyzatory, kanały (okrągłe i prostokątne), izolacje, rekuperatory, elementy kominowe, kurtyny powietrzne oraz materiały montażowe.

Jesteśmy hurtownią rodzinną. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do firm wykonawczych i instalatorskich. Oferujemy fachową obsługę oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Oprócz takich elementów, jak wentylatory, klimatyzatory, kratki wentylacyjne, centrale rekuperacyjne, izolacje czy kanały wentylacyjne w naszej ofercie znajdą Państwo również odzież ochronną i przydatne narzędzia, niezbędne w branży klimatyzacyjno-wentylacyjnej. Gwarantujemy szybką realizację każdego zamówienia, nawet w ciągu 24 godzin. Nasze usługi kierujemy do Klientów z całej Polski. Jesteśmy mobilni i bez problemu dotrzemy do każdego zakątka kraju.

 

szeroka oferta

Nasza oferta jest niezwykle kompleksowa. Dostarczamy nie tylko elementy do systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, ale również narzędzia i odzież ochronną.

duża dostępność

Posiadamy duże stany magazynowe w szerokim zakresie asortymentu, które pozwalają na odbiór lub dostawę towaru bezpośrednio “z półki”.

szybka realizacja

W przypadku braku towaru, dzięki ścisłej współpracy z dostawcami, jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej nietypowe zamówienia nawet do 24 godzin.