HTS – hurtownia klimatyzacji i wentylacji

HTS POLSKA sp. z o. o. sp. k. jest firmą, która istnieje na rynku już od kilkunastu lat. Jako profesjonalna hurtownia materiałów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oferujemy szereg produktów i usług, które dedykujemy naszym stałym, a także nowym Klientom.
Znajdziecie u nas między innymi: wentylatory, klimatyzatory, kanały (okrągłe i prostokątne), izolacje, rekuperatory, elementy kominowe, kurtyny powietrzne oraz materiały montażowe.

Jesteśmy rodzinną hurtownią klimatyzacji i wentylacji. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do firm wykonawczych i instalatorskich. Oferujemy fachową obsługę oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Oprócz takich elementów, jak wentylatory, klimatyzatory, kratki wentylacyjne, centrale rekuperacyjne, izolacje czy kanały wentylacyjne w naszej ofercie znajdą Państwo również odzież ochronną i przydatne narzędzia, niezbędne w branży klimatyzacyjno-wentylacyjnej. Gwarantujemy szybką realizację każdego zamówienia, nawet w ciągu 24 godzin. Nasze usługi kierujemy do Klientów z całej Polski. Jesteśmy mobilni i bez problemu dotrzemy do każdego zakątka kraju.

Darmowa dostawa w HTS Polska

Darmowa dostawa

Koszt dostawy na terenie Warszawy zwykle jest darmowy. Szczegóły dotyczące czasu i kosztów dostawy są potwierdzane przez naszych doradców.

Własny magazyn

Dostępność produktów 'od ręki'

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem renomowanych producentów, dlatego większość produktów w naszej hurtowni jest dostępna prosto z półki.

Bezpłatna wycena

Bezpłatna wycena

Oferujemy bezpłatną wycenę na podstawie projektów i wytycznych naszych klientów.