Systemair logo
Systemair wentylacja

Systemair, szwedzki producent systemów wentylacji i klimatyzacji.

Wentylatory, rekuperatory, centrale wentylacyjne Systemair dostępne na całym świecie.

Oferta producenta jest szeroka i znajduje zastosowanie w wentylacji biur, mieszkań, domów, szkół, budynków użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych, szpitali. Systemair specjalizuje się także w systemach klimatyzacji i chłodzenia serwerowni, oddymianiu garaży podziemnych i klatek schodowych, w rozwiązaniach morskich, systemach różnicowania ciśnienia oraz w wentylacji tuneli.

WENTYLATORY

Systemair oferuje wentylatory do kanałów okrągłych i prostokątnych, wentylatory dachowe, osiowe, łazienkowe, chemoodporne, oddymiające oraz wentylatory EX.

Producent spełnia najwyższe oczekiwania, dzięki temu produkty serii EX odpowiadają za bezpieczeństwo obiektów, w których występuje ryzyko wybuchu. Wentylatory Systemair EX są poddawane testom, zgodne z przepisami, normami i dyrektywami, dzięki czemu mogą być montowane w laboratoriach chemicznych, obiektach przemysłowych.

Wentylator przeciwwybuchowy dachowy EX Systemair
Systemair Frico Sierra

OGRZEWANIE

Systemair jest producentem popularnych kurtyn powietrznych znanych pod marką Frico.

Kurtyny powietrzne pozwalają ograniczyć straty energii przy drzwiach i bramach budynków komercyjnych i przemysłowych. Producent oferuje szeroką gamę urządzeń, które są dopasowane do niewielkich budynków premium, sklepów wielkopowierzchniowych i dużych obiektów przemysłowych.

REKUPERACJA

W zakresie wentylacji Systemair zajmuje się produkcją energooszczędnych centrali wentylacyjnych z wymiennikiem przeciwprądowym lub obrotowym do instalacji domowych.

Producent oferuje także tłumiki akustyczne, odkurzacze centralne, okapy kuchenne, filtry, zawory i kratki wentylacyjne.

Centrale wentylacyjne SystemAir
Nawiewniki wentylacja

NAWIEWNIKI I KRATKI WENTYLACYJNE

Systemair to także szereg produktów odpowiadających za prawidłową dystrybucję powietrza: kratki wentylacyjne, nawiewniki oraz regulatory przepływu powietrza.

Kratki Systemair są dostosowane także do kanałów okrągłych i umożliwiają montaż w ścianach i sufitach. Są wykonane z profili aluminiowych lub ocynkowanej blachy stalowej.

Producent oferuje nawiewniki do biur i mieszkań, nawiewniki dyszowe, wirowe, szczelinowe, transferowe, wyporowe, podłogowe oraz dysze dalekiego zasięgu, nawiewne i wywiewne zawory wentylacyjne. Nawiewniki charakteryzują się możliwością montażu w różnych warunkach, a oprócz komfortu zapewniają dopasowanie do wystroju pomieszczenia.

REGULATORY PRZEPŁYWU POWIETRZA

Dystrybucja powietrza to także regulatory przepływu powietrza NOTUS, RDR, OPTIMA, które odpowiadają za regulację, kontrolę, odcinanie przepływu powietrza, tak by zapewnić komfort wentylowanego pomieszczenia.

Prostokątne i okrągłe regulatory stałego przepływu powietrza NOTUS są dostępne z siłownikiem w wersji zwykłej lub izolowanej akustycznie. Seria OPTIMA to regulatory zmiennego przepływu powietrza do kanałów okrągłych i prostokątnych. Urządzenia OPTIMA są dostępne w wielu wersjach z dodatkowymi funkcjami odpowiadającymi za bezpieczeństwo i szybkość działania.

SystemAir Notus regulator stałego przepływu

Urządzenia Systemair

SAVE VSR 500
Centrala z wymiennikiem obrotowym SAVE VSR 500
Centrala z wym. obrotowym SAVE VRT 500 L
Centrala z wymiennikiem obrotowym SAVE VTR 500 L
Systemair Wentylator dachowy DVV.jpg
Wentylator dachowy DVV

Uzyskaj wycenę

Mateusz Radzimiński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 696 448 326
telefon: +48 22 884 76 68
e-mail: mateusz.radziminski@hts.com.pl

Hubert Leszczyński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48  668 844 897
telefon: +48 22 884 76 66
e-mail: hubert.leszczynski@hts.com.pl

Marek Sprycha

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 668 456 964
telefon: +48 22 884 76 73
e-mail: marek.sprycha@hts.com.pl