Centrale wentylacyjne Vallox

Wydajne, ciche i nowoczesne rozwiązania wentylacyjne

Vallox to firma, która od kilkudziesięciu lat tworzy w Finlandii systemy wentylacji. Łączy wysokiej jakości technologię wentylacyjną z prostym, eleganckim designem i łatwością obsługi.

Wentylacja Vallox to inwestycja zapewniająca zachowanie właściwości domu i przedłużająca jego trwałość. Urządzenie regularnie wymienia powietrze w budynku i zapewnia, że powietrze, którym się oddycha jest świeże i zdrowe w każdym klimacie.

WYSOCE WYDAJNY ODZYSK CIEPŁA

Centrale wentylacyjne Vallox są wyposażone w wymienniki ciepła z przepływem przeciwprądowym. Roczna sprawność odzysku ciepła z powietrza wywiewnego to ponad 75%. W płytowym wymienniku ciepła nie ma żadnych części ruchomych. Jest cichy i nie wymaga żadnej konserwacji poza myciem.

PRZETESTOWANA SZCZELNOŚĆ I CICHOŚĆ

Doskonałe właściwości izolacji cieplnej i akustycznej wymagają aby obudowa urządzenia wentylacyjnego była szczelna. Szczelność każdego urządzenia wentylacyjnego Vallox jest mierzona podczas produkcji, a właściwości akustyczne są sprawdzane w oddzielnym laboratorium.

ZMNIEJSZONA POTRZEBA NAGRZEWANIA WTÓRNEGO

Urządzenia Vallox podgrzewają nawiewne powietrze do 17°C, praktycznie przez cały rok wykorzystując wyłącznie energię cieplną zawartą w wywiewanym powietrzu. Konieczność dogrzewania powietrza nawiewanego jest na bardzo niskim poziomie.

ZAAWANSOWANA AUTOMATYKA ODSZRANIANIA

Wszystkie centrale Vallox posiadają funkcję automatycznego odszraniania. Urządzenie nie działa niezawodnie w nawet bardzo niskich temperaturach zachowując wysoki poziom sprawności. Nie jest potrzebna nagrzewnica wstępna, a oba wentylatory działają w sposób ciągły.

Urządzenia Vallox

Centrala wentylacyjna 99MV
Centrala wentylacyjna 245MV-E
Centrala wentylacyjna 125MV

Uzyskaj wycenę

Marcin Śmieciński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 881 949 594
telefon: +48 22 884 76 64
e-mail: marcin.smiecinski@hts.com.pl

Aleksander Sitkiewicz

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48  734 134 297
telefon: +48 22 884 76 74
e-mail: aleksander.sitkiewicz@hts.com.pl

Mateusz Radzimiński

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 696 448 326
telefon: +48 22 884 76 68
e-mail: mateusz.radziminski@hts.com.pl