Logo Venture Industries
Wentylatory Venture Industries

Venture Industries – producent wentylatorów przemysłowych.

Wentylatory promieniowe, chemoodporne, przeciwwybuchowe, bocznokanałowe, spalinowe i destryfikatory. Szeroki asortyment z zakresu wentylacji przemysłowej.

Venture Industries jest popularnym w Europie producentem wentylacji. W Polsce szczególnym uznaniem cieszy się asortyment wentylacji przemysłowej. Producent zapewnia także elementy wentylacji przeciwpożarowej i ogólnej takie jak wentylatory kanałowe, dachowe, oddymiające, mieszkaniowe. Asortyment Venture Industries to także odciągi przemysłowe, kurtyny powietrzne, przewody elastyczne, centrale wentylacyjne.

WENTYLACJA PRZEMYSŁOWA

W ofercie wentylacji przemysłowej znajdują się wentylatory przeciwwybuchowe spełniające wymagania Dyrektywy ATEX. Sprawdzają się w przemyśle chemicznym, spożywczym, farmaceutycznym, w obiektach użyteczności publicznej oraz w miejscach zagrożonych wybuchem.

Oferta Venture Industries to także kilkanaście wentylatorów chemoodpornych, które są przeznaczone do transportu medium niezapylonego, zawierającego agresywne związki chemiczne.

Wentylatory promieniowe to serie urządzeń o różnym napędzie, poziomie hałasu i zastosowaniu. Kilkanaście produktów pozwala na odpowiednie dopasowanie do potrzeb inwestycji.

Oferta Venture Industries to również wentylatory boczno kanałowe stosowane w transporcie pneumatycznym, poczcie pneumatycznej, maszynach graficznych, podnośnikach pneumatycznych oraz oczyszczalniach ścieków. Rozwiązania dedykowane przemysłowi to także odciągi spalin i wiórów, wyciągi stanowiskowe, spalinowe wentylatory przenośne, destryfikatory i wentylatory sufitowe.

Wentylatory bocznokanałowe Venture Industries
Wentylatory kanałowe EC Venture Industries.

WENTYLACJA OGÓLNA

Wentylacja ogólna to szeroki asortyment wentylatorów kanałowych przeznaczonych do wentylacji mieszkań, biur, szkół, sal konferencyjnych, budynków użyteczności publicznej, studiów, restauracji oraz parkingów.

Wentylatory osiowe to 6 serii, dedykowanych warsztatom, parkingom, halom produkcyjnym , sklepom i garażom. Wentylatory dachowe przeznaczone są do instalacji w miejscach o niskim stopniu zanieczyszczenia powietrza. Są szeroko stosowane w gastronomii i rolnictwie.

WENTYLATORY MIESZKANIOWE

Venture Industries posiada szeroką ofertę sprawdzonych i popularnych na polskim rynku wentylatorów łazienkowych i kuchennych, które jednocześnie świetnie sprawdzają się w wentylacji małych pomieszczeń biurowych, sklepów, kawiarni, domków letniskowych.

Wentylator łazienkowy Venture Industries
Dostępność towarów w HTS Polska.
Bezpośredni dystrybutor Venture Industries - HTS Polska.

Urządzenia Venture Industries

TD
Wentylator kanałowy
Wentylator kanałowy TD
TD EX
Wentylator przeciwwybuchowy
Wentylator przeciwwybuchowy TD EX
Wentylator domowy Silent
Wentylator domowy Silent

Uzyskaj wycenę

Krzysztof Wójcik

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 602 273 568
telefon: +48 22 884 76 63
e-mail: krzysztof.wojcik@hts.com.pl

Aleksander Sitkiewicz

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48  734 134 297
telefon: +48 22 884 76 74
e-mail: aleksander.sitkiewicz@hts.com.pl

Marek Sprycha

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 668 456 964
telefon: +48 22 884 76 73
e-mail: marek.sprycha@hts.com.pl