Logo Venture Industries Venture Industries Logo Venture Industries
Wentylatory Venture Industries Venture Industries Venture Industries wentylatory

Venture Industries – producent wentylatorów przemysłowych.

Wentylatory promieniowe, chemoodporne, przeciwwybuchowe, bocznokanałowe, spalinowe i destryfikatory. Szeroki asortyment z zakresu wentylacji przemysłowej.

Venture Industries jest popularnym w Europie producentem wentylacji. W Polsce szczególnym uznaniem cieszy się asortyment wentylacji przemysłowej. Producent zapewnia także elementy wentylacji przeciwpożarowej i ogólnej takie jak wentylatory kanałowe, dachowe, oddymiające, mieszkaniowe. Asortyment Venture Industries to także odciągi przemysłowe, kurtyny powietrzne, przewody elastyczne, centrale wentylacyjne.

WENTYLACJA PRZEMYSŁOWA

W ofercie wentylacji przemysłowej znajdują się wentylatory przeciwwybuchowe spełniające wymagania Dyrektywy ATEX. Sprawdzają się w przemyśle chemicznym, spożywczym, farmaceutycznym, w obiektach użyteczności publicznej oraz w miejscach zagrożonych wybuchem.

Oferta Venture Industries to także kilkanaście wentylatorów chemoodpornych, które są przeznaczone do transportu medium niezapylonego, zawierającego agresywne związki chemiczne.

Wentylatory promieniowe to serie urządzeń o różnym napędzie, poziomie hałasu i zastosowaniu. Kilkanaście produktów pozwala na odpowiednie dopasowanie do potrzeb inwestycji.

Oferta Venture Industries to również wentylatory boczno kanałowe stosowane w transporcie pneumatycznym, poczcie pneumatycznej, maszynach graficznych, podnośnikach pneumatycznych oraz oczyszczalniach ścieków. Rozwiązania dedykowane przemysłowi to także odciągi spalin i wiórów, wyciągi stanowiskowe, spalinowe wentylatory przenośne, destryfikatory i wentylatory sufitowe.

Wentylatory bocznokanałowe Venture Industries Venture Industries wentylatory bocznokanalowe
Wentylatory kanałowe EC Venture Industries Venture Industries wentylatory kanalowe

WENTYLACJA OGÓLNA

Wentylacja ogólna to szeroki asortyment wentylatorów kanałowych przeznaczonych do wentylacji mieszkań, biur, szkół, sal konferencyjnych, budynków użyteczności publicznej, studiów, restauracji oraz parkingów.

Wentylatory osiowe to 6 serii, dedykowanych warsztatom, parkingom, halom produkcyjnym , sklepom i garażom. Wentylatory dachowe przeznaczone są do instalacji w miejscach o niskim stopniu zanieczyszczenia powietrza. Są szeroko stosowane w gastronomii i rolnictwie.

WENTYLATORY MIESZKANIOWE

Venture Industries posiada szeroką ofertę sprawdzonych i popularnych na polskim rynku wentylatorów łazienkowych i kuchennych, które jednocześnie świetnie sprawdzają się w wentylacji małych pomieszczeń biurowych, sklepów, kawiarni, domków letniskowych.

Wentylator łazienkowy Venture Industries Venture Industries ebb design 600 600
Dostępność towarów w HTS Polska Venture Industries Dostępność towarów w HTS Polska
Bezpośredni dystrybutor Venture Industries HTS Polska Venture Industries Bezpośredni dystrybutor Venture Industries HTS Polska

Urządzenia Venture Industries

TD Wentylator kanałowy Venture Industries TD Wentylator kanałowy
<strong>Wentylator kanałowy TD<br><strong>
TD EX Wentylator przeciwwybuchowy Venture Industries TD EX Wentylator przeciwwybuchowy
<strong>Wentylator przeciwwybuchowy TD EX<strong>
Wentylator domowy Silent Venture Industries Wentylator domowy Silent
<strong>Wentylator domowy Silent<strong>

Uzyskaj wycenę

Krzysztof Wójcik

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 602 273 568
telefon: +48 22 884 76 63
e-mail: krzysztof.wojcik@hts.com.pl

Aleksander Sitkiewicz

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48  734 134 297
telefon: +48 22 884 76 74
e-mail: aleksander.sitkiewicz@hts.com.pl

Marek Sprycha

Specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. kom. +48 668 456 964
telefon: +48 22 884 76 73
e-mail: marek.sprycha@hts.com.pl